کارخانه تولیدی مهدیس بتن با سال ها تجربه در خدمت شماست

درباره ما


صنایع سنگ و موزاییک مهدیس بتن با هدف تولید انواع سنگ مصنوعی و فرآورده های بتنی و پلیمری در سال 1390 در هشتگرد کرج تاسیس گردید . شرکت مهدیس بتن توانسته است با استفاده از مواد اولیه مرغوب و استفاده از تجربیات کارشناسان مجرب داخلی و خارجی و شرکت سیستروم روسیه تبدیل به یکی از بزرگترین و در نوع خود به منحصر بفردترین تولید کننده فرآورده های بتنی و پلیمری در استان تهران و البرز گردد تا بتواند محصولی در خور و شایسته ایرانی تولید و روانه بازار نماید .

محصولات ما شامل : انواع کفپوش و موزاییک های بتنی - کفپوش و موزاییک های پلیمری ( سمنت پلاست ) - نماهای پلیمری ( سمنت پلاست ) - کفپوش واش بتنی - کفپوش وموزاییک های پرسی و تک لایه - مصنوعات سنگی - جدول های تزئینی می باشد، که با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت به شما هموطنان گرامی تقدیم می گردد.

تاریخچه فعالیت


شرکت مهدیس بتن ازسال 1390 که در زمینه صنعت تولید مصنوعات، محصولات پلیمری و بتنی در خدمت شما عزیزان هستیم. نیاکان ما نیز از دیرباز با توجه به وجود بسیار زیاد انواع سنگ در طبیعت، بنای این نوع صنعت تولید انواع مصنوعات را بر دامان این سرزمین نهاده اند که اکنون ما با بهره گیری از پیشرفت تکنولوژی و در اختیار داشتن انواع امکانات موجود در جهت تولید انواع سازه های مصنوعی، راه این عزیزان را با افتخار ادامه داده ایم و از این بابت و خدمت رسانی به شما هم میهنان گرامی بسیار خرسندیم و به خود می بالیم.

شرکت مهدیس بتن با امکانات پیشرفته ای که در اختیار دارد، می تواند به صورت عمده و پخش انواع محصولات تولیدی در خدمت تمامی اقشار مختلف نیز باشد. امیدواریم تا در این راه پر فراز و نشیب همواره بسیار موفق بوده و موجبات رضایت شما عزیزان را فراهم نماییم.

از مقالات ما دیدن نموده تا با چگونگی ساخت یا تولید محصولات ما آشنا گردید :

برای ما درصد رضایتمندی و یا دانستن آمار تعداد مشتریان همیشه بسیار مهم بوده و این موضوع پلی است در جهت پیشرفت هر چه بیشتر ما

در همین باره با نهایت افنخار اطلاعاتی را که در زمینه های ذکر شده در دست داریم درون سایت نیز قرار داده ایم تا شما مشتریان گرامی نیز از از چند و چون این آمار ارزشمند مطلع باشید

97%

رضایتمندی مشتریان

82%

افزایش تعداد مشتریان از ابتدا

85%

کیفیت تولید محصولات